KNIHOVNA

Milí krajané,
 
s novým školním rokem 2017-2018 nám přibylo opět spousta krásných, zcela nových knížek. Tentokrát především dětských. V souhrnu jich spolková knihovna čítá již přes 1300 (téměř 900 pro dospělé a přes 430 pro děti) a tak si jistě každý vybere z bohaté nabídky tu svou. Čekají na vás každou sobotu od 10:00 do 14:00, kdy si můžete nejen půjčit knížky, ale i popovídat s ostatními členy spolku. 

Pokud byste chtěli knihovnu navštívit i jiný den, můžete stejně jako o prázdninách zavolat na tel. 6974977798 Kateřině Alevizaki a knihovnu vám po dohodě otevřeme.


Za věnování nových knih děkujeme především Knihovně města Olomouce, zejména zást.ředitelky J. Pospíšilové a Základní a mateřské škole Louňovice pod Blaníkem. Za přepravu do Athén pak MZV a Čs. velvyslanectví v Athénách. 

KDE SI MOHU KNIHY VYPŮJČIT

CENTRUM AKTIVIT: multifunkční centrum Ipeirou 41, Agios Dimitrios (Ηπείρου 41, Αγιος Δημήτριος). Zde se pravidelné setkáváme každou sobotu od 10:00 do 13:30 hodin. V těchto hodinách je zároveň otevřená knihovna a probíhá výuka češtiny a dětský klub.

PŮJČOVNÉ

Půjčovné zůstává i pro rok 2016  pro všechny členy spolku zdarma.  Pro nečleny je stanoveno symbolické pujčovné ve výši 1 euro za knihu/ 4 týdny.

CHCI VĚNOVAT KNIHY DO KNIHOVNY 

Ozvěte se nám na e-mail czechathenscommunity@gmail.com

Výzva pro čtenáře!

V naší krajanské knihovně máme na 1300 titulů. Průběžně pro vás rozšiřujeme seznam knih jak pro děti, tak pro dospělé a nabídku se snažíme pravidelně aktualizovat. Existuje kniha, kterou byste si rádi přečetli, ale v našem seznamu jste ji nenašli? Napište autora a název knihy, o kterou máte zájem, a my z vašich návrhů vybereme ty nejžádanější a do knihovny je pořídíme. Těšíme se na vaše tipy a vy se můžete těšit na nové knihy!