KNIHOVNA

 Milí krajané,

Jak již jste si jistě všimli, během jara 2018 proběhla v naší krajanské knihovně celková reorganizace.

Knihy jsou nově řazeny podle žánrů a dále abecedně podle autorů. Věříme, že vám nový systém usnadní orinetaci v úctyhodném množství titulů, kterými knihovna disponuje.

V souhrnu se může chlubit již přes 1300 knihami (téměř 900 pro dospělé a přes 430 pro děti). Věříme, že si každý vybere z bohaté nabídky tu svou.

Knihy na vás na policích trpělivě čekají každou sobotu od 10:15 do 13:30, kdy si můžete nejen půjčit knížky, ale i popovídat s ostatními členy spolku. 

Pokud byste chtěli knihovnu navštívit i jiný den, můžete stejně jako o prázdninách zavolat na tel. 697 497 7798 a knihovnu vám po dohodě otevřeme.

KDE SI MOHU KNIHY VYPŮJČIT

CENTRUM AKTIVIT: multifunkční centrum Ipeirou 41, Agios Dimitrios (Ηπείρου 41, Αγιος Δημήτριος). Zde se pravidelné setkáváme každou sobotu od 10:15 do 13:30 hodin. V těchto hodinách je zároveň otevřená knihovna a probíhá výuka češtiny a dětský klub.

PŮJČOVNÉ

Půjčovné zůstává i pro rok 2018  pro všechny členy spolku zdarma.

CHCI VĚNOVAT KNIHY DO KNIHOVNY 

Ozvěte se nám na e-mail cksva@cksva.cz nebo na telefonní číslo 697 497 7798.

Výzva pro čtenáře!

V naší krajanské knihovně máme na 1300 titulů. Průběžně pro vás rozšiřujeme seznam knih jak pro děti, tak pro dospělé a nabídku se snažíme pravidelně aktualizovat. Existuje kniha, kterou byste si rádi přečetli, ale v našem seznamu jste ji nenašli? Napište autora a název knihy, o kterou máte zájem, a my z vašich návrhů vybereme ty nejžádanější a do knihovny je pořídíme. Těšíme se na vaše tipy a vy se můžete těšit na nové knihy!